Поліуретанові грунт і лак на всі випадки життя


Одним з напопулярніших і найпрактичніших методів покриття виробів з деревини є використання поліуретанових матеріалів.

Поліуретанові матеріали є двокомпонентними , вони складаються з основи і затверджувача (каталізатора). 
Поліуретанове покриття є твердим, еластичним і міцним. На ньому довго не з’являються подряпини, а сам лак не піддається стиранню. 
В залежності від типу грунту чи лаку можна досягти різного ефекту фінішного покриття, але загальною характеристикою поліуретанових матеріалів є хороше виповнення поверхні.

Як правило, ми рекомендуємо застосовувати даний вид матеріалів для внутрішнього використання на хвойні (сосна, смерека) або листяні  породи деревини, які мають закрито-пористу структуру, такі як вільха та бук. 
Завдяки використанню  поліуретанового грунуту, який має високий сухий залишок, можна досягнути гарної рівної поверхні виробу за два шари.

Нижче наведено типовий цикл прозорого покриття поліуретановими матеріалами виробів з деревини. 

Забарвлення (барвник) ТІN
Грунт FPV172
         шліфування  
Лак OPV205

Важливо: при роботі з поліуретановими матеріалами слід пам’ятати, що живучість робочої суміші становить близько 4-х годин.

Також, важливо пам'ятати, що при високій відностній вологості повітря в приміщенні не варто розпочинати роботу, бо є ризик посивіння матеріалу.
Орієнтовна витрата  150-180 гр. суміші/м2.

Існують різні види поліуретанових грунтів та лаків, тому наші менеджери допоможуть вам обрати найкращий з варіантів виключно під ваші вимоги та потреби.

Поширити цю сторінку