НОВИЙ ПОГЛЯД НА СТАРІ РЕЧІ

Компанія «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» - офіційний дистриб’ютор лакофарбових матеріалів провідних виробників Італії. Основою нашої роботи є впровадження на ринок високоякісних професійних лакофарбових матеріалів та засобів для реставрації та догляду за дерев’яними поверхнями. Ми знаємо, як підкреслити натуральну красу деревини та приховати дефекти готових виробів. В центрі уваги компанії «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» на першому місці є надійність, гнучкий підхід до побажань клієнтів, гарантія якості, і звичайно, безпека продукції – ці риси визначають профіль нашої компанії та роблять продукцію конкурентноспроможною. Це все дозволяє пропонувати нашим клієнтам тільки найкращу якість матеріалів.

ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» постійно співпрацює з виробником професійних реставраційних матеріалів BORMA WACHS. Протягом кількох десятиліть компанія Borma займається виробництвом різних матеріалів для обробки та догляду за дерев’яними і синтетичними поверхнями, використовуючи для цього сучасний підхід та інноваційні методи. В асортименті компанії представлений повний спектр матеріалів для захисту виробів та догляду за ними.

У статті ми розглянемо реставрацію поверхні готових виробів (усунення місцевих дефектів) та повної реставрації виробів (із зняттям старого покриття). Саме з продукцією торгової марки BORMA WACHS ми можемо забезпечити довге життя деревині, не витрачаючи багато часу. Використовуючи воски та маркери для реставрації покажемо як можна легко і швидко виправити дефекти готових дерев’яних виробів, а за допомогою шпаклівок підготуємо пошкоджену поверхню для нанесення лакофарбових матеріалів.

На пофарбованому виробі добре видно подряпини та сліди від ударів. Для усунення подряпин ми використовуємо м’який віск STUCCORAPIDO. Оскільки він не містить маслянистих речовин та парафіну, він добре взаємодіє з лакофарбовими покриттями на різних основах та підходить для усіх типів деревини.

Якщо пошкодження є більшими, такими як вм’ятини, в пригоді стане інший продукт – HARTWACHS. Це твердий віск, який ми розтоплюємо за допомогою паяльника, і ретушуємо пошкодження на поверхні виробу, роблячи їх невидимими. 

Основними характеристиками твердого воску є хороша адгезія, пластичність і відчутна твердість на дотик. Як і м’який віск, даний продукт сумісний з будь-якими матеріалами і має світло-стійкі властивості. Його можна також використовувати для поверхонь, що підлягають великому навантаженню – кришки столів, сходи.

Наступним кроком реставрації виробу є ретушування поверхні за допомогою маркера HOLZ PROFIX. Він дозволяє швидко і легко замальовувати дефекти поверхні виробу завдяки м’якому стержню. Крім того, він залишає видимою структуру деревини.

Після цього ми використовуємо олівець PROFIX PEN. Олівець з тонким стержнем призначений для імітації текстури деревини на місці реставрації дефекту. Ним також можна підфарбовувати тонкі подряпини на дерев'яних виробах.

Для фіксації восків та олівців у місцях обробки дефектів використовується швидкосохнучий лак у формі спрею HOLZSPRAY, який можна підібрати в різних ступенях блиску, у відповідності до оброблюваної поверхні.

Для повної реставрації виробу ми вибрали фасад зі старим лакофарбовим покриттям. 

 

Першим кроком у реставрації є зняття старого покриття. Для цього ми використовуємо спеціальний гель-змивку для видалення лакофарбового покриття - RADIKAL ABBEIZER.

 

Після зняття лакофарбового покриття було виявлено явні дефекти – тріщину та скол.

 

Для зароблення тріщини та вирівнювання поверхні ми використовуємо шпаклівку на водній основі ECOSTUCCO.

 

Вона легко шліфується, економно витрачається і добре тримається поверхні. Шпаклівка має ряд відтінків згідно порід деревини.

Сколи реставруються за допомогою двокомпонентної поліефірної шпаклівки HOLZMASSE K2. Вона виготовлена на основі поліефірних смол і мінеральних зв'язуючих з додаванням деревного пилу. Після нанесення шпаклівка не дає усадки і швидко сохне.

Після висихання шпаклівок і подальшого шліфування місць з дефектами фасад матиме вигляд:

 

Останнім кроком реставрації фасаду є покриття лакофарбовими матеріалами. В нашому випадку для створення покриття у стилі «шебі-шик» були використані барвник, акриловий лак та патина.

 

Отже, використовуючи продукцію торгової марки BORMA WACHS можна не хвилюватись за незначні дефекти лакофарбових покриттів, а нескладна процедура реставрації принесе задоволення від оновленого вигляду дерев’яних виробів.

Поширити цю сторінку