ОПОРЯДЖЕННЯ ДЕРЕВ'ЯНОГО БУДИНКУ - ЦЕ ЗОВСІМ НЕ СКЛАДНО

У час сучасних технологій нам усе більше хочеться повернутись до природи. Саме тому безліч нових синтетичних матеріалів, які заполонили наш ринок, поступаються природному і традиційно надійному матеріалу – деревині. Деревина володіє не лише естетичними, але і якісними характеристиками, оскільки і в теплих і в холодних кліматичних умовах людина, яка живе в дерев’яному будинку, почуває себе комфортно. А завдяки новим теплоізоляційним матеріалам з’явилась можливість забезпечити дерев’яному будинку чи котеджу надійну звуко- і теплоізоляцію. Ну, і звичайно, лакофарбові матеріали для опорядження деревини повинні бути якісними та екологічними. Саме такі матеріали пропонує ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД».

Для обробки та захисту деревини, а також для підкреслення текстури ми рекомендуємо використовувати  восковий лак для внутрішнього та зовнішнього використання WOODY CERATO. У нас в асортименті 12 різних відтінків, які надають деревині натурального вигляду. Цикл обробки дерев’яного будинку складається з  нанесення одного шару імпрегнанту «Extragrund» або «Latygrund» та двошарового нанесення  воскового лаку WOODY CERATO. Важливо використовувати «правильний» імпрегнант для конкретної породи деревини, оскільки Extragrund призначений для блокування смоли у хвойних та м’яких породах деревини, а Latygrund використовується для блокування таніни у листяних породах деревини. Наносяться вони ручним способом за допомогою пензля. Після висихання, час якого становить приблизно 6 годин, необхідно покрити WOODY CERATO, який наноситься також пензлем. Це синтетичний продукт, який також захищає деревину від УФ випромінювання. Через 4 години після нанесення першого шару слід провести шліфування деревини та нанести другий фінішний шар лаку, який висихатиме 12 годин.

У результаті обробки вищенаведеними матеріалами ми отримуємо ефект натуральної деревини, оскільки текстура залишається видимою і в той же час ми надаємо максимального захисту від зовнішніх шкідливих впливів.

Однак, часом якість деревини не дозволяє використовувати напівпрозоре покриття. Воно стає неможливим при грибкових ураженнях, при різних відтінках деревини тощо. У цих випадках  ми рекомендуємо використовувати декоративну воскову емаль «Dekorwachs Lasur Borma Wachs», яка створює непрозоре («глухе») покриття з високим сухим залишком.

Dekorwachs Lasur призначений для опорядження не тільки дерев’яних будинків і альтанок, але і різних дерев’яних конструкцій, наприклад, дерев’яних віконниць чи огороджень. У ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» існує 13 відтінків емалей, що дозволяють створити сучасний вигляд Вашому будинку. Як і Eco Vernilasur, Dekorwachs Lasur глибоко проникає в деревину, попереджуючи утворення деревних хробаків та інших комах, та забезпечує оптимальний захист від атмосферних факторів. Емаль наноситься пензлем, а в’язка тестура попереджує утворення підтікань, що дає змогу наносити її на вертикальні поверхні. Ми рекомендуємо наносити Dekorwachs Lasur у два шари. Час висихання першого шару становить приблизно 6 – 8 годин. Перед нанесенням другого шару, час висихання якого становить 24 години, проводиться шліфування абразивом зернистістю Р220-240.

Сучасне життя потребує перегляду старих архітектурних стандартів. Тому необхідно створювати яскраву та динамічну архітектуру, яка б відображала характери людей, а екологічні лакофарбові матеріали ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» допоможуть Вам у створенні неповторного екстер’єру.

 

Поширити цю сторінку