Новини та акції

Друзі!  Реалізовуємо  ідею створити відеоблог про опорядження деревини, адже наші фахівці мають багато корисної інформації, якою готові з вами ділитися.???? 

Створюватимемо  відеоуроки на теми, які часто цікавлять наших клієнтів.
А про що Вам би було цікаво взнати та подивитися? На яку тематику?

Одні з перших відео-уроків про опорядження паркету олією та реставрацію такого покриття - уже на каналі!

https://m.youtube.com/channel/UCWWsSRSSHFPX2wCJKh12QuQ/videos

Дивіться, підписуйтесь, слідкуйте за оновленнями!

ДОСТАВКА, Львів-Яворів!!! ????
Для зручності наших клієнтів маємо можливість організувати безкоштовну доставку замовлень зі складу в м.Львів ЩОСЕРЕДИ по маршруту:
???? Львів
???? Зимна Вода
???? Рясне-Руське
???? Івано-Франкове
???? Новояворівськ
???? Яворів (і всі попутні)
Замовлення на продукцію з доставкою потрібно робити у вівторок до 13.00, щоб ми могли сформувати графік.
Покищо опрацьовуємо даний напрямок, а далі розвиватимемо нові маршрути доставки ????
(067) 332 64 68
 

У нас - літні подарунки для наших друзів у Facebook, тож якщо Ви ще не підписані на нашу сторінку  - саме час підписатися!  

https://www.facebook.com/teotonlviv/

Нехай щастить!

З 19 по 28 березня вносимо тимчасові  зміни у роботу компанії. 

Як ми працюватимемо?

  • Виставковий зал ТЕОТОН буде зачинений для відвідувачів.
  • Менеджери з продажу прийматимуть замовлення онлайн – телефон, електронна пошта, веб-магазин.
  • Лабораторія працюватиме та фасування продукції здійснюватиметься.
  • Після прийому замовлення Ви зможете отримати продукцію зі складу в призначений час у місці видачі товару.
  • Доставка здійснюватиметься на звичайних умовах. Надсилаємо перевізниками, за їх тарифом.

Дякуємо за розуміння!

14 жовтня  2020 відкриваємо нове представництво у м.Хмельницький!
Ми розвиваємося і стаємо ближче до наших клієнтів! Відтепер наші товари та сервіс доступні для мешканців міста та області у новому центрі професійних лакофарбових матеріалів для деревини.
Для усіх клієнтів тут діятиме знижка 10% на перше замовлення до кінця жовтня!
 
� Занотуйте нові контакти:
м.Хмельницький, вул.Панаса Мирного, 9
тел. (067) 913 10 10
 
www.kemichal.net
www.teoton.com

УВАГА! Зміни в роботі в зв'язку з КАРАНТИНОМ!

З 19.03.2020р  ТзОВ "Кемікал-Захід" працюватиме з клієнтами лише дистанційно. Шоурум та пункти видачі продукції будуть зачинені.

Але ми продовжуємо приймати Ваші замовлення по телефону, на Viber або e-mail. Здійснюємо відправку товару перевізником «Нова Пошта» або доставляємо нашим транспортом по місту  - звертайтесь за детальною інформацією.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що виникла.

 

20 міжнародна виставка "ДЕРЕВООБРОБКА-2017" - це спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості, яка проходила з 30 травня по 2 червня 2017 року. Ми традиційно взяли участь у найбільшій виставці Західної України, продемонструвавши лише найякісніші італійські лакофарбові матеріали.

ІННОВАЦІЙНИЙ ВОДНИЙ ЛАК "ACQUAPUR OPAL 2K" - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТАНДАРТ ЯКОСТІ

Лакофарбові матеріали – це сукупність опоряджувальних матеріалів на органічних та неорганічних зв’язувальних, які утворюють  на оброблюваній поверхні плівку з характерними властивостями.

Основними компонентами лакофарбових матеріалів є зв’язувальна речовина та пігменти або фарбувальні речовини, які визначають декоративні та естетичні властивості ЛФМ. Крім них до складу можуть входити розчинники, основною метою яких є регулювання в’язкості матеріалу, а також затверджувачі, які пришвидшують висихання, та інші додатки, що збільшують тіксотропність матеріалу та вирішують інші задачі.

Шкідливі речовини, що входять до складу лак-фарбових матеріалів, можуть негативно впливати на організм людини через дихальні шляхи та шлунково-кишковий тракт. Велике значення має леткість розчинників, тобто здатність їх легко випаровуватись при певних значеннях температури та тиску. Вона є важливою, оскільки шкідливі речовини, які потрапляють в організм людини через дихальні шляхи, швидше попадають в кров, ніж ті, що потрапляють через шлунково-кишковий тракт.

Майже всі розчинники негативно впливають на організм. У невеликій кількості вони спричинюють підвищене збудження, а у великій концентрації – головні болі, сонливість, нудоту. Деякі розчинники, такі як ацетон, подразнюють слизові оболонки очей та верхніх дихальних шляхів та можуть викликати шкірні захворювання.

Більшу частину ринку лакофарбових матеріалів все ще займають матеріали на основі розчинників. Причиною цього є низька вартість та висока швидкість висихання, яка досягається хімічними речовинами, що входять до складу матеріалів. Проте зараз можна істотно зростає попит на екологічно чисті матеріали на водній основі.

Нещодавно у ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» з’явився новий водний лак, який по властивостях є кращим за поліуретанові та акрилові матеріали. Це італійський водний лак «Acquapur Opal 2K» торгової марки Vernites, яка вже існує на ринку 50 років, при чому компанія працює у сфері виготовлення та розробки лише водних лакофарбових матеріалів.

Назву «опал» обрали не випадково, адже у перекладі з санскриту як це слово означає «дорогоцінний камінь».

Отже, «Acquapur Opal 2K» – це двокомпонентний лак на водній основі. Другим компонентом виступає затверджувач, якого додають 20%. При необхідності лак можна розводити дистильованою водою. Рекомендована кількість нанесення лаку – лише 100 г/м2, тому без сумніву можна сказати, що він є набагато економнішим, наприклад, за поліуретанові лаки, кількість нанесення яких становить 140-180 г/м2. Лак є універсальним і наноситься на будь-яку поверхню – дерево, МДФ, скло. Важливим є ще і те, що його можна наносити на поверхню, покриту іншими лакофарбовими матеріалами. Це може бути поліуретановий чи поліефірний ґрунт, акриловий лак. Тепер не треба для кожного виробу використовувати окремий лак і постійно плутатись у затверджувачах і розчинниках. Без вагань можна стверджувати, що цей лак є мрією будь-якого майстра, оскільки ним можна покривати і меблі, і столи, і підлогу. Слід зазначити, що лак має харчовий сертифікат європейського інституту «Catas», тому безпечний і для дерев’яного посуду, і дитячих іграшок. Він є стійким до гарячих температур, тому добре підходить для столів. Інститут «Catas» сертифікував цикл покриття ґрунтом «Acquapur Fond 2K» та лаком «Acquapur Opal 2K»: один шар ґрунту та один шар лаку з кількістю нанесення по 100 г/м2.

Були проведені дослідження на сухе та вологе тепло. Досліджуваним взірцем став буковий шпон. Результати приголомшили – при температурі +70°С «сухого тепла» не відзначено жодних змін у покритті, і лише при +100°С зауважили невелику зміну в яскравості покриття, яку було видно лише коли джерело світла відбивалось від поверхні у напрямку очей спостерігача. Щодо «вологого тепла», то до +55°С не було змін лакофарбового покриття, а при +70°С були незначні зміни яскравості. Проводились дослідження і на взаємодію з холодними рідинами – оцтовою кислотою, ацетоном, кавою.  Результати показали, що від розлитої кави протягом 1 години не зафіксовано жодних змін у покритті. Досліджували також стійкість покриття до механічних пошкоджень. На стійкість до абразивного впливу та подряпин досягнуто класу С. Тому лак і ґрунт можна наносити на підлогову дошку і паркет.

Узагальнюючи, необхідно зазначити, що тепер на українському ринку є новий революційний водний лак «Acquapur Opal 2K», який має харчовий сертифікат, а в поєднанні з ґрунтом «Acquapur Fond 2K» має європейський сертифікат якості. Тому він є гідним конкурентом поліуретановим та акриловим лакофарбовим матеріалам.

 

З 11 по 15 травня цього року у німецькому місті Ганновер відбувалася найбільша європейська виставка обладнання, інструменту і матеріалів для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловостей Ligna 2015.

Уперше за багаторічну історію виставки Ligna було проведено День України. День України проходив 12 травня у межах Wood Industry Summit, який є потужною платформою для міжнародної ділової активності на цільових ринках. Тут також презентували можливості лісового господарства та деревообробної промисловості України для європейського ринку.

З 5 по 8 травня цього року у німецькому місті Кельн відбулася європейська виставка товарів, технологій і передових рішень для меблевої промисловості. У ній взяли участь 1561 учасник з 57 країн світу і більше ніж 57500 відвідувачів.

Виставка мала три основні тематичні розділи:

  • матеріали та деталі для виробництва шаф і меблів для кухні
  • обладнання, матеріали та деталі для виробництва м’яких меблів, матраців, а також оббивочна тканина і шкіра
  • заготовки для кабінетних, офісних та модульних меблів.
Поширити цю сторінку