Новини та акції

Клей D4 W4M італійської торгової марки Recoll по ціні 25 євро за 10 кг!

Акція діє у м. Львів до закінчення товарних запасів.

Відтепер у ТОВ “КЕМІКАЛ-ЗАХІД” нові універсальні барвники. 
 
Один і той самий барвник можна наносити і методом розпилення і втирання, і на чисту деревину і на грунт. Крім того, вони нівелюють різні відтінки деревини, роблячи поверхню однорідною.

20 міжнародна виставка "ДЕРЕВООБРОБКА-2017" - це спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості, яка проходила з 30 травня по 2 червня 2017 року. Ми традиційно взяли участь у найбільшій виставці Західної України, продемонструвавши лише найякісніші італійські лакофарбові матеріали.

На початку грудня американська система відповідності кольорів Pantone назвала колір 2017 року. Ним став колір свіжої зелені «Greenery».

 


 

 

Це жовто-зелений колір перших днів весни коли природа прокидається від зимової сплячки і оживає. Це колір першої весняної зелені, колір природи.

Чим більше ми занурені у наше сучасне життя, тим більше з’являється бажання поринути у фізичну красу та єднання зі світом природи. Саме тому цей колір є дуже доречним у дизайні інтер’єрів. Оформивши кухню у сучасному стилі в кольорі свіжої зелені ви будете відчувати себе посеред лісу. Якщо підібрати приблизний колір по нашому каталогу KEMILAC, це буде колір К115.

 

 

Ванну теж можна оформити у зелених тонах, наприклад, колір RAL 6018.

 

 

Колір «свіжа зелень» символізує відродження та єднання з природою, яке нам так необхідне у наш індустріальний час.

27 - 30 вересня 2016 року відбулась 15 міжнародна виставка машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості "LISDEREVMASH".

ТОВ "КЕМІКАЛ УКРАЇНА" також брали участь у виставці, на якій була представлена унікальна система тонування деревини KEMIWOOD, а також серія спецефектів KEMIART. 

ІННОВАЦІЙНИЙ ВОДНИЙ ЛАК "ACQUAPUR OPAL 2K" - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТАНДАРТ ЯКОСТІ

Лакофарбові матеріали – це сукупність опоряджувальних матеріалів на органічних та неорганічних зв’язувальних, які утворюють  на оброблюваній поверхні плівку з характерними властивостями.

Основними компонентами лакофарбових матеріалів є зв’язувальна речовина та пігменти або фарбувальні речовини, які визначають декоративні та естетичні властивості ЛФМ. Крім них до складу можуть входити розчинники, основною метою яких є регулювання в’язкості матеріалу, а також затверджувачі, які пришвидшують висихання, та інші додатки, що збільшують тіксотропність матеріалу та вирішують інші задачі.

Шкідливі речовини, що входять до складу лак-фарбових матеріалів, можуть негативно впливати на організм людини через дихальні шляхи та шлунково-кишковий тракт. Велике значення має леткість розчинників, тобто здатність їх легко випаровуватись при певних значеннях температури та тиску. Вона є важливою, оскільки шкідливі речовини, які потрапляють в організм людини через дихальні шляхи, швидше попадають в кров, ніж ті, що потрапляють через шлунково-кишковий тракт.

Майже всі розчинники негативно впливають на організм. У невеликій кількості вони спричинюють підвищене збудження, а у великій концентрації – головні болі, сонливість, нудоту. Деякі розчинники, такі як ацетон, подразнюють слизові оболонки очей та верхніх дихальних шляхів та можуть викликати шкірні захворювання.

Більшу частину ринку лакофарбових матеріалів все ще займають матеріали на основі розчинників. Причиною цього є низька вартість та висока швидкість висихання, яка досягається хімічними речовинами, що входять до складу матеріалів. Проте зараз можна істотно зростає попит на екологічно чисті матеріали на водній основі.

Нещодавно у ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» з’явився новий водний лак, який по властивостях є кращим за поліуретанові та акрилові матеріали. Це італійський водний лак «Acquapur Opal 2K» торгової марки Vernites, яка вже існує на ринку 50 років, при чому компанія працює у сфері виготовлення та розробки лише водних лакофарбових матеріалів.

Назву «опал» обрали не випадково, адже у перекладі з санскриту як це слово означає «дорогоцінний камінь».

Отже, «Acquapur Opal 2K» – це двокомпонентний лак на водній основі. Другим компонентом виступає затверджувач, якого додають 20%. При необхідності лак можна розводити дистильованою водою. Рекомендована кількість нанесення лаку – лише 100 г/м2, тому без сумніву можна сказати, що він є набагато економнішим, наприклад, за поліуретанові лаки, кількість нанесення яких становить 140-180 г/м2. Лак є універсальним і наноситься на будь-яку поверхню – дерево, МДФ, скло. Важливим є ще і те, що його можна наносити на поверхню, покриту іншими лакофарбовими матеріалами. Це може бути поліуретановий чи поліефірний ґрунт, акриловий лак. Тепер не треба для кожного виробу використовувати окремий лак і постійно плутатись у затверджувачах і розчинниках. Без вагань можна стверджувати, що цей лак є мрією будь-якого майстра, оскільки ним можна покривати і меблі, і столи, і підлогу. Слід зазначити, що лак має харчовий сертифікат європейського інституту «Catas», тому безпечний і для дерев’яного посуду, і дитячих іграшок. Він є стійким до гарячих температур, тому добре підходить для столів. Інститут «Catas» сертифікував цикл покриття ґрунтом «Acquapur Fond 2K» та лаком «Acquapur Opal 2K»: один шар ґрунту та один шар лаку з кількістю нанесення по 100 г/м2.

Були проведені дослідження на сухе та вологе тепло. Досліджуваним взірцем став буковий шпон. Результати приголомшили – при температурі +70°С «сухого тепла» не відзначено жодних змін у покритті, і лише при +100°С зауважили невелику зміну в яскравості покриття, яку було видно лише коли джерело світла відбивалось від поверхні у напрямку очей спостерігача. Щодо «вологого тепла», то до +55°С не було змін лакофарбового покриття, а при +70°С були незначні зміни яскравості. Проводились дослідження і на взаємодію з холодними рідинами – оцтовою кислотою, ацетоном, кавою.  Результати показали, що від розлитої кави протягом 1 години не зафіксовано жодних змін у покритті. Досліджували також стійкість покриття до механічних пошкоджень. На стійкість до абразивного впливу та подряпин досягнуто класу С. Тому лак і ґрунт можна наносити на підлогову дошку і паркет.

Узагальнюючи, необхідно зазначити, що тепер на українському ринку є новий революційний водний лак «Acquapur Opal 2K», який має харчовий сертифікат, а в поєднанні з ґрунтом «Acquapur Fond 2K» має європейський сертифікат якості. Тому він є гідним конкурентом поліуретановим та акриловим лакофарбовим матеріалам.

 

Ось і закінчилась ХІХ основна деревообробна виставка Західної України – «Деревообробка 2016», яка тривала з 31 травня по 3 червня. В черговий раз ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» взяло участь і отримало нагороду за найкраще представлення експозиції. Ми дуже задоволені тим, як пройшла виставка, оскільки побачили, що наші ідеї працюють і були високо оцінені. Для тих, хто не зміг відвідати наш стенд ми пропонуємо фотозвіт.

НОВІ ЛАКОФАРБОВІ МАТЕРІАЛИ ТМ KEMICHAL

Ринок лакофарбових матеріалів перебуває у постійному розвитку. Нові продукти ТМ Kemichal, системи та технології опорядження допомагають оперативно реагувати на потреби ринку. Поговоримо про деякі нові матеріали, які нещодавно з’явились у нашому асортименті.

Uniformante (вирівнювач) – це барвник, який призначений для деревини дуба. Він вирівнює колір деревини, зменшує різницю у відтінках його текстури та дозволяє зберегти натуральний вигляд неопорядженої деревини. Наноситься даний матеріал за допомогою пневмопістолета («на мокро») з витратою 60 – 80 г/м2. Після висихання, час якого становить 4 години, можна наносити акрилові лакофарбові матеріали.

На даному фасаді можна побачити ефект однорідного кольору дуба, якого ми досягнули, використовуючи Uniformante. Вгорі добре видно природній колір деревини дуба, незважаючи на те, що був проведений повний цикл опорядження: Uniformante, один шар акрилового ґрунту та акрилового матового лаку. Внизу фасад також був покритий акриловим ґрунтом та матовим лаком, але вже без Uniformante, що спричинило зміну відтінку деревини. 

 

Разом з Uniformante у нас з’явився новий прозорий акриловий ґрунт FCV 800. Він добре «виводить» поверхню і є універсальним –  ним покривають фасади, двері, і навіть підлогу. Цей ґрунт ми рекомендуємо наносити, якщо необхідно підкреслити пори деревини. Крім того, в порівнянні з поліуретановим ґрунтом, акриловий є більш світлостійким, тобто не жовкне з часом. Тому його доцільно використовувати разом з емалями світлих кольорів. Наноситься FCV 800 за допомогою пневмопістолета із соплом 1,6 – 1,8 мм і тиском 2,0 – 2,5 атм. Для приготування робочої суміші ґрунт необхідно змішувати у наступній пропорції: до 1 літра ґрунту слід додавати 10 % затверджувача і 20 % розчинника. Цілковите висихання ґрунту становить 12 годин, а час між нанесенням шарів – приблизно 4 години.  

 

 

Природа торговельних виставок вже давно змінилася. Тепер це не тільки місце, де можна купити чи продати товари. Це сучасний інструмент маркетингового спілкування. Виставка є чудовим джерелом отримання нових ідей для покращення виробництва та реалізації найцікавіших меблевих колекцій. Саме тому ми беремо участь у Міжнародній виставці напівфабрикатів для виробництва меблів FURNICA, яка відбудеться в Познані 6 – 9 жовтня. 

ТОВ «Кемікал-Захід» в черговий раз взяло участь у міжнародній виставці «Деревообробка», яка проходила з 19 до 22 травня в палаці спорту "Україна".

 

Поширити цю сторінку