ЛАКОФАРБОВІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СТОЛІВ ТА СТІЛЬЦІВ

У ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» існують багато лакофарбових матеріалів для різних сфер використання, внутрішніх і зовнішніх робіт. Серед великого асортименту матеріалів внутрішнього використання важливу роль відіграють матеріали для опорядження столів та стільців.

Матеріали для столів повинні бути твердими та стійкими до механічних пошкоджень. Щоб отримати напівпрозоре покриття із закритою порою ми рекомендуємо поліуретанові матеріали. Після нанесення барвника слід нанести один шар ґрунту підвищеної твердості FPV 104R і два шари лаку OPV 204 або OPV 246.

Якщо це стіл, личкований натуральним шпоном, після барвника і перед покриттям ґрунту необхідно нанести один шар ізолятора ISV 401. Це робиться з метою блокування олій, смол і танін, що можуть міститися у шпоні.

ЦИКЛ ОПОРЯДЖЕННЯ СТОЛІВ ПОЛІУРЕТАНОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ

БАРВНИК

на вибір

1 шар

ІЗОЛЯТОР

ISV 401

1 шар

ҐРУНТ

FPV 104R

1 шар

ЛАК

OPV 204, OPV 246

2 шари

Для опорядження стільців ми рекомендуємо тіксотропні матеріали, такі як поліуретанові ґрунти FPV 102V, FPV 111 і поліуретанові лаки OPV 200V, OPV 211.

 

 

ЦИКЛ ОПОРЯДЖЕННЯ СТІЛЬЦІВ ПОЛІУРЕТАНОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ

БАРВНИК

на вибір

1 шар

ІЗОЛЯТОР

ISV 401

1 шар

ҐРУНТ

FPV 102V, FPV 111

1 шар

ЛАК

OPV 200V, OPV 211

2 шари

 

Для отримання покриття з відкритою порою, наприклад, для виробів з ясена чи дуба, у нас є акриловий ґрунт FCV 800 та акрилові лаки OCV 825, OCV 826, OCV 827. Ці матеріали є надзвичайно твердими та світлостійкими. Цикл опорядження акриловими матеріалами включає один шар акрилового ґрунту та два шари лаку.

ЦИКЛ ОПОРЯДЖЕННЯ АКРИЛОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ

БАРВНИК

на вибір

1 шар

ҐРУНТ

FCV 800

1 шар

ЛАК

OCV 825, OCV 826, OCV 827

2 шари

 

Якщо необхідно пофарбувати стіл у певний колір, ми рекомендуємо акрилову емаль. У нашому асортименті 165 кольорів  по каталогу Kemilac, 213 кольорів по каталогу RAL та близько 1900 кольорів по каталогу NCS.

 

Столи і стільці можна покривати і екологічно чистими олійними матеріалами ТМ «Borma Wachs». Покриття, що отримують за допомогою олій еластичні і в міру тверді. Деревина, покрита олією, дихає завдяки тому, що деревні пори відкриті і всі накопичені пари виходять на зовні. Якщо ж волога накопичується під лаком, він починає тріскатись і лущитись. Олію рекомендується наносити у разі покриття екзотичних порід деревини, які містять велику кількість природних олій чи смолу у своїй структурі, або стоїть завдання максимально виділити текстуру деревини. Олії можна наносити різними методами: пензликом, валиком, розпиленням, на вальцевих або лаконаливних машинах. Крім того, вони дуже економні у витраті. Один літр дозволяє покрити від 20 до 50 м2. Олії рекомендовано використовувати якщо необхідно отримати «натуральний» ефект і при цьому надійно захистити деревину. Оскільки олійні покриття не відшаровуються, а рівномірно зношуються, для їхнього оновлення не потрібно проводити складні операції по перешліфовуванню. У випадку необхідності місцевої реставрації зношеної ділянки, це можна зробити, не перефарбовуючи всієї поверхні, тоді як при місцевій реставрації традиційного лаку, залишається ореол, і щоб запобігти його виникненню частіше всього доводиться перефарбовувати всю поверхню повністю.

ЦИКЛ ОПОРЯДЖЕННЯ ОЛІЯМИ

ОЛІЯ В КОЛЬОРІ

Grundierol Coloroil

1 – 2 шари

ОЛІЯ ПРОЗОРА

Parquet Oil, Hardwax Parquet Oil 1030

1 – 2 шари


 

Поширити цю сторінку