ГЛИБОКИЙ МАТОВИЙ КОЛІР – ТРЕНД 2016 РОКУ

Модною тенденцією цього року є вигляд натурального дерева. Донедавна такого ефекту досягнути було складно, оскільки будь-який лак мав певний ступінь блиску та підбарвлював деревину у легкий жовтуватий відтінок. Нещодавно у нас з’явився новий революційний продукт – Acrimatt 3880 –  глибоко матовий акриловий лак. Основним призначенням акрімату є створення природного ефекту «неопорядженої» деревини. Після покриття Акріматом дубовий фасад має наступний вигляд:

 

 

Окрім того, що ступінь блиску даного лаку 0, він є надзвичайно стійким до механічних пошкоджень. Тому ним можна покривати паркет, підлогову дошку, сходи. Цей лак також використовують для фіксації емалей та барвників. Акрімат можна наносити не тільки після акрилових, але і після поліуретанових матеріалів. На відміну від простого акрилового лаку, до якого необхідно додавати 10 % затверджувача, до акрімату ми додаємо 15 % затверджувача. Слід також наголосити, що сохне він довше, ніж акриловий лак – приблизно 48 годин.

Технічні характеристики

 

 

Величина

Одиниця виміру

В’ЯЗКІСТЬ

К.Ф.4 при t° 20 С° +/- 3

24

сек

ЖИВУЧІСТЬ СУМІШІ

при t° 20°C i 65% відн.вол.

>24

год

ПИЛОСУХІСТЬ

при t° 20°C

20

хв

ВИСИХАННЯ НА ДОТИК

при t° 20°C i 65% відн.вол.

4

год

ПОВНЕ ВИСИХАННЯ

при t° 20°C i 65% відн.вол.

48

год

Кожного року американська  система відповідності кольорів Pantone визначає колір, який буде модним впродовж року. Цього року одним з модних кольорів є рожевий кварц. Саме він домінуватиме не тільки на подіумах, але і в дизайні інтер’єрів.

На даному фасаді поєднано дві модні тенденції 2016 року – колір рожевий кварц та глибоке матове покриття.

 

Цікавим поєднанням є також чорна емаль та акрімат:

 

Великий асортимент лакофарбової продукції ТМ Kemichal дозволяє йти в ногу з часом та втілювати у життя найцікавіші ідеї та проекти.

Поширити цю сторінку