ЛАКОФАРБОВІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СКЛА

Великим сегментом у меблевих виробах є скло. Зараз все більшої популярності набувають скляні двері. Вони можуть бути зі скляними вставками, або повністю скляні, відкривні чи розсувні.

 

 

ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» пропонує лакофарбові матеріали для опорядження скла. Скло можна покривати поліуретановими або акриловими емалями, відтворювати різноманітні ефекти.

 

 

Існує два способи опорядження скла емалями – з використанням праймера або без нього. Праймер – це матеріал, який наноситься на скло для покращення адгезії лакофарбового матеріалу з поверхнею. Отже, спочатку ми наносимо один шар праймеру LCV 821. 

В циклі опорядження скла черговість нанесення лакофарбових матеріалів є зворотньою в порівнянні з опорядженням деревини. Тому, якщо нам треба матову емаль, ми зразу наносимо один шар емалі, і після нього один шар чорного або білого ґрунту в залежності від кольору емалі. Для емалі світлого кольору ми даємо білий ґрунт, для темного – чорний. Якщо нам необхідно глянцеве покриття, то після праймеру ми наносимо один шар глянцевого лаку, а вже після нього емаль і ґрунт.

Емаль можна наносити на скло і без праймера. Тоді, якщо це поліуретанова емаль, під час приготування суміші до основи ми даємо 10% спеціального додатку AD27 і 40% затверджувача. Якщо ж це акрилова емаль, ми збільшуєм кількість затверджувача до 50%.

У нашому асортименті є багато ефектів для опорядження скла: ефект розтріскування, перламутру, блискіток різного кольору.

Для створення ефекту кракле скло покривається праймером LCV 821. Після цього наноситься нітроцелюлозний лак FNV 711 і тоді ефект SCV 255 у кольорі К165. Останнім етапом є нанесення прозорого акрилового лаку OCV 827.

 

 

Для отримання ефекту перламутру після праймера наноситься один шар глянцевого поліуретанового лаку LPV 507, і вже після нього ефект MP 100М. Останній кроком є нанесення поліуретанової емалі, на даному фото це емаль кольору 0191.

 

У ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» є також спецефект LU з трьома видами блискіток: срібні, золоті та різнокольорові. 

Для опорядження скла даним ефектом після нанесення праймера необхідно нанести поліуретановий глянцевий лак LPV 507. Наступним шаром буде спецефект і поліуретанова емаль.

 

Поширити цю сторінку