ТЕХНОЛОГІЯ ОПОРЯДЖЕННЯ МДФ

За допомогою сучасних лакофарбових матеріалів плитні матеріали, такі як  МДФ, отримують  привабливий вигляд та надійний захист від  вологи, механічного чи хімічного впливу. 

Для опорядження МДФ використовуються лакофарбові матеріали на поліуретановій або акриловій основі.

Щоб отримати якісне і гарне непрозоре покриття  необхідно дотримуватися циклу опрядження, тобто правильної послідовності роботи. Спочатку виріб  покривають ізолятором – це  грунт, який ущільняє рихлу структуру МДФ, попереджує  підняття ворсу та зменшує подальше поглинання ЛФМ. Після цього наносять основний ґрунт, який забезпечує вирівнювання поверхні виробу та створює міцну адгезію верхнього шару покриття з обробленою поверхнею. Ґрунтування без попереднього використання ізолятора негативно впливає на якість фарбованих виробів. Рекомендується білий ґрунт перед нанесенням емалей світлих відтінків чи чорний ґрунт перед нанесенням емалей темного кольору.

Наступний етап – покриття емаллю в декілька шарів. Він визначає бажаний зовнішній вигляд виробу, його колір та відтінок.  ТОВ «ТЕОТОН», постачальник професійних лакофарбових матеріалів з Італії, пропонує на вибір близько 2000 кольорів емалей по каталогах KEMILAC, RAL, NCS.

Завершує цикл опорядження МДФ  етап нанесення лаку для надання декоративно-захисного покриття. Лак – це розчин природних або синтетичних смол у різних розчинниках, що створює щільну плівку на виробі. Лаковані поверхні стійкі до змін температури навколишнього середовища та вологостійкі. Лакування значно підвищує термін експлуатації виробу. Лакована поверхня легко очищується, не стирається і тривалий час зберігає гарний зовнішній вигляд.

Крім того, за допомогою лаку можна створювати різні декоративні ефекти. Це може бути глянцеве покриття, матово-шовковиста поверхня, перламутр і т.д.  У асортименті  ТОВ«ТЕОТОН» є також доступна велика кількість спеціальних ефектів - розтріскування, м’якого дотику, з блискітками різних кольорів – золотистими, сріблястими чи змішаними.

Кваліфіковані консультанти допоможуть Вам підібрати відповідні матеріали, колір, спецефект та нададуть детальну інформацію по використанню, 

Для досягнення гарного результату  необхідно дотримуватися також проміжних процесів - тривалості висихання кожного шару, відповідного шліфування.

У нас на сайті Ви можете ознайомитися з різними циклами опорядження https://kemichal.net/cycles/

Опорядження якісними лакофарбовими матеріалами від провідного італійського виробника Kemichal S.r.l. забезпечує виробу досконалий вигляд та довговічність.

Поширити цю сторінку