НОВІ ЛАКОФАРБОВІ МАТЕРІАЛИ ТМ KEMICHAL

НОВІ ЛАКОФАРБОВІ МАТЕРІАЛИ ТМ KEMICHAL

Ринок лакофарбових матеріалів перебуває у постійному розвитку. Нові продукти ТМ Kemichal, системи та технології опорядження допомагають оперативно реагувати на потреби ринку. Поговоримо про деякі нові матеріали, які нещодавно з’явились у нашому асортименті.

Uniformante (вирівнювач) – це барвник, який призначений для деревини дуба. Він вирівнює колір деревини, зменшує різницю у відтінках його текстури та дозволяє зберегти натуральний вигляд неопорядженої деревини. Наноситься даний матеріал за допомогою пневмопістолета («на мокро») з витратою 60 – 80 г/м2. Після висихання, час якого становить 4 години, можна наносити акрилові лакофарбові матеріали.

На даному фасаді можна побачити ефект однорідного кольору дуба, якого ми досягнули, використовуючи Uniformante. Вгорі добре видно природній колір деревини дуба, незважаючи на те, що був проведений повний цикл опорядження: Uniformante, один шар акрилового ґрунту та акрилового матового лаку. Внизу фасад також був покритий акриловим ґрунтом та матовим лаком, але вже без Uniformante, що спричинило зміну відтінку деревини. 

 

Разом з Uniformante у нас з’явився новий прозорий акриловий ґрунт FCV 800. Він добре «виводить» поверхню і є універсальним –  ним покривають фасади, двері, і навіть підлогу. Цей ґрунт ми рекомендуємо наносити, якщо необхідно підкреслити пори деревини. Крім того, в порівнянні з поліуретановим ґрунтом, акриловий є більш світлостійким, тобто не жовкне з часом. Тому його доцільно використовувати разом з емалями світлих кольорів. Наноситься FCV 800 за допомогою пневмопістолета із соплом 1,6 – 1,8 мм і тиском 2,0 – 2,5 атм. Для приготування робочої суміші ґрунт необхідно змішувати у наступній пропорції: до 1 літра ґрунту слід додавати 10 % затверджувача і 20 % розчинника. Цілковите висихання ґрунту становить 12 годин, а час між нанесенням шарів – приблизно 4 години.  

 

 

Поширити цю сторінку